Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. Pro reakci na vybraný komentář klikněte na odkaz „Reaguj na komentář“ pod vybraným příspěvkem nebo napište číslo komentáře, na který reagujete do hranatých závorek např. reakci na komentář č.10 zapíšete [10] viz nápověda


*
*
1323186
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
ivan anderle
zdravím,
pečlivě jsem to zde prohlédl a našel hodně povedených fotek. Ať se i nadále daří a přeji dobré světlo ...
Vláďfa Hošek
Ahoj Honzo,
super snímky jako vždy, technicky i kompozičně dokonalé, tetřívci úžasní.
Máš k tomu cit.
Zase bych s Tebou šel někdy společně fotografovat.
:-)
Přeji dobré světlo a zase někdy v terénu...
Vláďa Hošek, fotograf
Jan Pavlíček
Vláďo, díky !
Když mi tohle napíše žijící legenda mezi fotografy Šumavy a navíc ještě řekne , že bychom si mohli jít zase spolu zafotit , je to pro mne velká pocta.
Určitě se domluvíme .
Honza Pavlíček
Elf
Zdravím. K fotkám nemám co dodat. Luxus. Pod jednou z fotek Vydry je zadaná objednávka i s kontaktem. (Tedy, je-li to možné.) Voda je můj živel :) Děkuji a více snad mailem.
Iva Růžičková


Ahoj Honzo, tvůj komentář sám o sobě mě posunul někam dál :) děkuji moc a přeji hodně štěstí při tvých toulkách světem a skvělé fotky – které vlastně máš…..
Lumír
Čau Honzo,
tak jsem ti to tady po delší době trošku prolustroval a dobrý ;-) . Co mě ovšem dost chytlo, tak sovice ( hlavně ta útočící na hlodavce ) - parádička. Přeji hodně dalších bezva fotoúlovků. Srdečně zdraví Lumír.
Eva
Zdravím Vás, Honzo,
stále ve Vaší galerii objevuji další a další nádherné fotografie, vlastně spíše dojmy a pocity.Vždy si na Vás vzpomenu, když procházím kolem vystavovaných fotografií ve vestibulu naší fakulty. Jsou krásné, ale ty Vaše mají duši. Kdybych si měla vybrat jeden originál, bylo by to těžké. Například Zrcadlení, škoda, že to není možné.
Přeji Vám krásné léto.
Eva
Jan Pavlíček
Evo, díky za milá slova. Člověka potěší, že se na jeho fotky podívá rád i někdo jiný , komu to navodí hezký pocit nebo ho to inspiruje k jeho vlastní fotografické práci. Sám se také učím tím, že chodím na stránky jiných fotografů o kterých vím, že "to umějí" :-)
Zmiňujete své dojmy a pocity . Ty, které měl fotograf, ty bohužel fotka nezachytí. Vůni přírody, několikahodinové čekání na akci ve 40-ti stupňovém vedru nebo 18-ti stupňovém mrazu, pocit z bezprostřední blízkosti velké šelmy, strach z toho že pokazím exklusivní záběr... a těch pocitů je daleko víc.
A ten prožitek spojený s fotografováním přírody nemá o nic menší intenzitu než je radost z povedené fotky.
Ještě jednou díky ! Honza Pavlíček
Forest
Velká poklona pane! Ať se daří.
lenka dušková
Milý Honzo, známe se z Dolomit od Vládi Hoška,krásné fotky rodukuješ
a tokání tetřívků je zážitek ,jako kdybych tam byla, krásně slovem vládneš

takže díky lenka
Laďka
Zdravím,Honzo. Stačila jsem zatím zavítat jen do mini alba krajiny Česka a s úžasem konstatuji, že záběr Pravčické brány bere dech. Úžasné! Myslím, že naše rodná země je hodně fotogenická a na focení spousty krásných míst, ale času málo :-) Krásné dny v roce 2013...
Vratislav Prokeš
Ahoj Honzo,
maš tu super snímky to Skotsko je úžasné.

Zdravím Vráťa
Pavel Neumann
Ahoj Honzo
moc pěkné fotky z Aljašky a nejenom z ní. Je vidět, že na sobě pracuješ. Přeji další pěkné fotky. :-)
Lojza Szemla
Nazdar Honzo, přejí vše nej a očekávám
s netrpělivostí na indické tygry, které se ti
podařili poslední dne.
Já jsem ve víru práce a s fotkama zatím nic nedělám. Přeji krásné světlo,hodně úspěchů, zdraví a hodně výtvarných nápadů.
Budeš-li mít chuť tak se ozvi ahoj Lojza
MartinP
Dobrý den,
musím říct, že ještě víc než fotky mě pobavily některé komentáře a texty, zvláště tento: \"Zvládnout fotografický software znamená, obrazně řečeno, rozloučit se s rodinou a přáteli ….\" :-)
Tak výstižné vyjádření množství času stráveného zpracováváním fotek si zaslouží velkou pochvalu a úplně rezonuje s mými pocity.
Spoustu dalších fotografických příležitostí (neb o tom to hlavně je)
přeje MartinP
Antonín Havlát
Ahoj Honzo, parádní fotky. Těšil jsem se hlavně na ty z Pantanalu. Moc mě mrzí, že jsem tam nebyl s vámi. Podle dat u fotek toho zvládáš venku opravdu hodně. Tak kdybys měl naopak někdy náladu si zafotit u nás, moje pozvání pořád platí. Hodně Dobrého světla Tonda.
Perlík
... Honzo, určitě pokračuj i když dnes skutečně fotografie je těžce profláknutá, a kolem neskutečně nabitá takovým množstvím dobrých fotografií,že najít si místo pro svou dobrou fotografii je téměř nemožné závidím Ti ještě tu sílu se s tím srovnat a já fakt uvažuji, že s tím nadobro seknu ! Mám pár fotografií, které si mohu vystavit , ale motivace pro další tvorbu silně upadá a chuť tvořit do šuplete už mne dávno opustila cítím se stejně jak ostatní, kteří přešli přes svůj zenit a tedˇžijí jen z toho co už udělali a nové nepřichází .
Jiří Míchal
Ahoj Honzo
prima stránky s prima fotkama, hlavně ten jaguár od hladiny nemá chybu.
Jirka
Blanka Máchová
Ahoj Honzo, jsou to opravdu parádní fotky.
Přeju Ti hodně štěstí při cestách za novými zážitky.Blanka

Timea Gabor
Fantastic photos! Congratulation!:-)
Láda Rathouský
Nádherný snímky,at se ti podaří nasbírat jich co nejvíc a pohladit na duši co nejvíc lidí ahoj Láda a Olga
Rostislav Stach
Ahoj Honzo, se zájmem jsem si prohlédl všechny Tvé fotky a máš to tady opravdu parádní! Ty záběry z Pantanalu jsou fakt super, kajman s varanem je nářez! Gratuluji, přeji Ti hodně návštěvníků stránek, kterým se tady bude líbit jako mně! :-) a samozřejmě dobré světlo na další fotoakce!
Mirek ZítekI MZPhoto
Ahoj Honzo! Parádní fotky, všechny jsou krásné, ale asi mně nejvic zaujaly ty z Pantanalu a Belize. Měj se fajn, Mirek:-)
D
Nádherné fotografie, je příjemné si je prohlížet a představovat si při tom i ty zážitky a pocity před a při stisknutí spouště fotoaparátu. Uchvátily mě obzvlášť fotografie zvlněné krajiny Toskánska a snové záběry Českého Švýcarska. Blahopřeji k záběrům a prožitkům.
Jiří Kukaň
Ahoj Jene,
ptáci a architektura, dva rozdílné světy a přesto mají jedno společné - moc se mi líbily. Ale \"Přechod řeky Mara\" musel být zážitek! Takové fotky lze jen upřímně závidět :-D
Jirka Kukaň
Petr Pazdera
Zdravím Honzo,
moc rád jsem se prošel celou galerií. Nádherná zvířata, krajinky.... hodně se mi líbila Nebeská-Pravčická brána, takovouhle večerní jsem ještě neviděl.
Přeji spostu dalších skvělých fotek a bezva zážitků na cestách i necestách za světlem :-)
Martin Platil
Honzo, blahopřeji k úmístění v soutěži Zlatý jelen :-).
Dagi
nádhera!!! ráda se vždy kouknu :-)
Petr Kubíček
Ahoj Honzo.
Vím že jsi šikovnej ale po zhlédnutí tvých fotek jsem zustal koukat jak se říká s otevřenou hubou.Fakt moc pěkný.
Petr.
Pavel
tak už je tam všechno jak má být, našel jsem si lidi, krajinu prostě všechno. Moc pěkné jsou přechody přes řeku.Móc pěkné.;-D
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace